Eğitimlerimiz

  Ana Sayfa
  Hakkımızda
   Başarı Danışmanlığı
   Vizyon Misyon
   Basında Biz
  Faaliyetlerimiz
   Psikolojik Danışma
   Uyguladığımız Testler
   Sınav Danışmanlığı
   Kariyer Danışmanlığı
  Eğitimlerimiz
  Işın AKI Makaleler
  E-Bültenler
  İletişim İrtibat
 

EFT

Duygularla düşüncelerimizin kontrolü bizim elimizdedir. Bazen derinlerdeki bir duygu bizim iş ve özel hayatımızı olumsuz etkiler. İç engellerimizi bularak olumsuz tiryakiliklerden kurtulmak için bir tekniktir EFT. Bireysel çalışma veya grupla gerçekleşir.

 

NLP

NLP ile başarı ve stresten uzak mutlu bir yaşam mı düşlüyorsunuz? Hayallerinize ulaşmak ve geçmişte sizi rahatsız eden kötü deneyimlerden kurtulmak mı istiyorsunuz? O halde NLP programı size yarar sağlayacaktır.

NLP ilkeleri

- Her problem uygun yöntem kullanılarak çözülebilir.
- Her insan kendini doğru programlayabilir.
- Herkes önemli,değerli ve tektir.
- Herkes bulunduğu andaki en iyi seçimini yapar.
- İnsan kendi öz kaynaklarını sonuna kadar kullanabilir.

NLP’de danışan-danışman arasında uygulanan soru-cevaba dayalı bir tekniktir. Beyindeki düşünen ve düşünmeyen tarafın kullanılması yaratıcılığın geliştirilmesine yönelik program uygulanır.

NLP beynimizin,kullandığımız dilin ve birbirleri ile ilişkilendirilerek program yapmaktır.

 

GÜVENLİ-GİRİŞKEN DAVRANIŞ GELİŞTİRME

Hayatınızda sizin zamanınızı çalan ,canınızı sıkan, üzen saldırganca davranan vb. kişilerle karşılaşabilirsiniz ya da karşılaşmışsınızdır. Böyle durumlarda siz de onlara onların size davrandığı gibi davranmak zorunda değilsiniz.
Amacımız güvenli-girişken olma tekniklerini öğrenerek ailenizle,iş yerinizdeki ilişkilerinizde kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizdir. Ne kadar güvenli-girişken davranıyorsunuz soru formundan sonra bireysel çalışma yapılır. Grup çalışması da talebe göre oluşturulur.

Aileler bebekleri küçükken onları güvenli-girişken yetiştirmek için çalışma yapmaya gelmekteler. Yöneticiler birlikte çalıştıkları kişiler için eşler birbirleriyle daha güzel doyurucu bir ilişki için bu tekniği öğrenmektedirler.

 

EN İYİ DÜŞÜNME MODELİNİ UYGULAMA

Bu çalışma ile en iyi şeyleri hak ettiğinizin farkına varmanızı sağlar. Yaşamın her alanında en iyiyi elde etmeniz ve en yüksek amacınızı ortaya çıkarmaya yönelik olarak geliştirilen bir tekniktir. Bu çalışma ile yeteneklerinizi kaynaklarınızı zamanınızı enerjinizi maksimum düzeyde kullanmayı öğrenirsiniz. Bireysel çalışma yapılabilir ve talep üzerine grup oluşturulur.
 

KENDİNİ SABOTE ETMENİN ORTADAN KALDIRILMASI

Yaşamımızda bazen istediğimiz işi, mutluluğu hak etmediğimizi düşünürüz.Bazen de bende şans mı var , keşke, olmaz ki gibi pek çok tiryakilikler yaşarız.Bazen bunların temelinde nedenini bilmediğimiz “sabote etme” sorunu vardır.Bazen bu bizi yaşam boyu etkiler.Buna izin vermemek için uygulanacak tekniklerle bakış açınız değişecek yeniden yapılanacaksınız.Bu çalışma bireysel uygulama ile gerçekleştirilir.
 

ZORBALIK (MOBBING-  NEDİR, NASIL ANLAŞILIR, NELER YAPILMALIDIR?

Zorbalığın standart bir tanımı yoktur. Ancak ısrarlı, saldırgan, mütcaviz yada hakaret edici davranışla, gücünü kötüye kullanır. Karşısındaki kişi ise kendisini tehdit altında, aşağılanmış, yara alabilir ve kafası karışmış hisseder. Zorbanın davranışında hedefteki kişinin özgüveni zayıflar, strese girmesine neden olunur.

Zorbanın olumsuz davranış listesinde yer alanlar:
- Haksız eleştiri
- Tecrit etmek
- Hata bulmak
- Zayıflatmak
- Gerçek niyeti saklamak
- İftira atmak
- Çarpıtarak yansıtmak
- Sürekli eleştiri
- Gücünü, otoritesini kötüye kullanmak
- Geçersiz nedenlerle iş hayatında uyarı vermek
- Hedef göstermek
- Küçümsemek
- Aşağılamak
- Alay etmek
- Aşırı yük altına sokmak
- Yetkinin azaltılması, sorumluluğun arttırılması
- Reddedilme hissi
- Gerçekçi olmayan hedefler konması, bitirme sürelerinin gerçekçi olmayışı
- İş/özel hayatla ilgili ödül, teşvik, sevgi, verilmemesi

Zorbalar için bu davranışlar alışkanlık haline gelmiştir. Yalnız size değil, herkese aynı şekilde davranabilir. Karşılık vermezseniz davranış sürer.

Zorbanın özellikleri:
- Yalan söyler, aldırış etme
- Seçicidir
- İnkarcıdır, pişman olmaz
- Tertipçidir, kötü niyetlidir.
- Güce eğilimlidir
- Teşekkür etmez
- Bencildir, esnek değildir.
- Güvensiz ve olgunlaşmamıştır
- Çekici ve mantıklı olabilir

Zorba kişiye davranışını uzun sürdürme olanağı veren çekici olabilme yeteneğidir. Bu özellik ona zorba davranışına hedef olmayanlar arasında kendisine geniş bir izleyici kitlesi bulma olanağı verir.

Zorba Davranışın Etkileri :
- Kurbanın sağlığı bozulmaya başlar.
- Uyku bozuklukları görülür
- Kalp çarpıntısı
- Mide, bağırsak problemleri
- Küçük ağrı ve sancılar çıkar
- Duygusal semptomlar başlar
- Ürkeklik
- Huzursuzluk
- Panik atak
- Depresyon
- Öfke ve güvensizlik

Zorba ile başa çıkmak:
Kendi davanızı desteklemek için kötü davranışların, belgelerin temelsiz ithamların listesini horlayın.
Zorbayı sunun. Alttan aldığınız sürece daha güçlenerek zorbalığını sürdürecektir.

 

BAŞARI YOLU

Çocuğunuzun başarılı olması sizin ailece başarılı ve mutlu olmanızı sağlar. Başarı için neler yapıyoruz?

- Öğrencinin öğrenme modeli saptanıyor.
- Motivasyon envanteri ile nasıl motive edildiği belirleniyor.
- Ders çalışma veya başarı ile ilgili iç engellerinin neler olduğu belirleniyor.
- Tüm bu bilgilere göre ders çalışma ve başarı modeli uygulanıyor.

Bu program bireysel uygulanmaktadır.

 

İLETİŞİM BECERİLERİ

AMAÇ:

1- Çalışanların duygularını tanımalarına yardımcı olmak.
2- Kişilerin grup içinde birbirine empatik yaklaşım göstermelerini sağlamak.
3- Kendileri ile ve karşısındaki kişilerle iletişim kurma becerisine katkıda bulunmak.

İÇERİK:

1- Duygu ve değerler çalışması.
2- Algı nedir?Nasıl algılarız?
3- Kızgınlık üçgeni ve yaşamımızdaki yeri.
4- Değerlerimizi inceleme.
5- Sorunlarımıza nasıl odaklanıyoruz?Nasıl çözüm yolları üretebiliriz?
6- Tanıma penceremizin yapısını inceleme.
7- Güvenli-girişken davranış geliştirme teknikleri

SÜRE 7 SAAT

 

YÖNETİCİ EĞİTİMLERİ

Sn. Yönetici
İş yaşamının hızı sizin karşınızdaki kişinin ne düşündüğünü kısa sürede çözmenizi gerektirmektedir. Çünkü doğru karar vermek bazen saniyelere sığabilir.

Yöneticiler için hazırlanan bu özel eğitim programında karşınızdaki kişinin ne düşündüğünü, ne hissettiğini anlamak için neler yapılabileceğinin eğitimi verilmektedir. Örneğin bir pazarlamacının güvenilir olup, olmadığı ilk tanıştığınız kişiyle iletişim istediğiniz yönde mi gidiyor? Riskin yüksek olduğu durumlarda pazarlıkla, uğrayabileceğiniz hayal kırıklıkları vb. kurtulmak için kimin sizin yanınızda , kimin karşınızda olduğunu kolayca fark etmeyi örnek olaylarla, yaşamınıza uyarlayarak öğrenebilirsiniz.

İçerik:

1- Personelinizin, alıcıların ilgi düzeyini ölçmek.
2- Kendine güveniyor mu, güveniyormuş gibi mi yapıyor? Büyük altılı model.
3- Sabotaj mı, benim yanımda mı?
4- Karşımdaki kişinin duygusal profili nedir?
5- Duygusal profil nasıl bulunur?
6- Nasıl düşünürüz?
7- İlk izlenim bırakmanın 13 sırrı
8- Etkilemede 9 yeni ilke
9- İkna etme teknikleri
10- Karşımızdaki kişinin ne düşündüğünü bilme tekniği.

Süre:

20 saatlik bireysel çalışma.

 

SU-JOK TEKİNİĞİNİ ÖĞRENİN

Güney Koreli bilim adamı Prof. Park Jae Woo tarafından geleneksel akapunktur yöntemlerine katkıda bulunmak amacıyla geliştirilmiş doğal sağlık yöntemidir. Korece'de Su=El, Jak=Ayak demektir. El ve ayakların insan vücununun minyatürüdür. Bu organlara karşılık gelen noktalara göre çalışma yapılır. Su-Jok terapi, çeşitli doğal sağlık yöntemlerinin sentezi olup, bazı felsefi ilkeler üzerine kurulmuştur. Su-Jok 1 ve Su-jok pratik olmak üzere 2 eğitim verilmektedir.

Su-Jok Terapinin Özellikleri:

Hızlı etki eder, uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur, bütünsellik ilkesine dayanır. Herkes için uygun ve sade öğrenilen bir tekniktir. El, parmaklar, avuç kullanılarak, doğru noktayı bularak çalışma yapılır. Çalışma sırasında teorik ve uygulama yer almaktadır. Sağlığınızı korumak ve sorunları tanımak için kullanılır. Devam eden tıbbi tedavinizi devam ettirirken Su-Jok ile tanışın. Bu tekniği öğrenelerin görüşleri web sayfamızda görülmektedir.

Konuk Eğitmen: Dilara Trubach

Moskova Tıp Fakültesi Psk. Bölümünü bitirdi. Taşkent Eczacılık Fakültesini bitirdi. Moskova Akademisinde her yıl bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

 
 
https://www.babajewelry.de/Unique-Style-Hermes-Double-Interlocking-Circles-Charm-Unisex-Yellow-Gold--925-Silver-Two-tone-Ring-For-Sale547 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Bracelet-White-Gold-Plated-On-Stainless-Steel-Bangle-Sale23 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Elegant-Tribales-Pearl-Gold-plated-Ear-studs-Replication-Sale-In-UK-For-Women416 https://www.babajewelry.de/Top-Selling-Bvlgari-Diamonds-Ear-stud-Ruby-Party-Queen-Silver-Fine-Jewelry265 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Divas-039-dream-Diamonds-Flower-Ear-studs-350785-OR857273-Classy-Gold-Wedding-jewelry285 https://www.babajewelry.de/CD-Dior-Three-Circles-Stud-Earrings-18K-Gold-Plated-Accessory442 https://www.babajewelry.de/Logo-Double-C-de-Cartier-Diamonds-Earring-Replica-Sterling-Silver-High-Jewellery187 https://www.babajewelry.de/Dior-Tribales-White-Pearl-Gold-Star-Stud-Earrings-E0638TRIRS-D908-New-Arrival-Fashion436 https://www.babajewelry.de/2018-New-Dior-L-039-Amour-Avenir-White-Diamonds-Gold-Color-Brooch-Imitation-Retro-Style-For-Women-V0290LAVCY_D908472 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Female-Paved-Diamonds-Hoop-Earrings-White-Gold-Yellow-Gold-Rose-Gold-Jewellery15 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Perlee-Clovers-Bracelet-Copy-18kt-White-Gold-Diamonds-Jewellery-VCARN5B100614 https://www.babajewelry.de/Cartier-Panther-Charm-2014-Limited-Edition-Necklace-Replica-Rose-Gold-Running-Leopard132 https://www.babajewelry.de/Stylish-Bulgari-Collier-B.Zero1-18K-Rose-Gold-Silver-Diamonds-Skeleton-Design-Necklace-UK-Price-354195-CL858126306 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-B.Zero1-Design-Legend-Necklace-Silver-Rose-Gold-Plated-Latest-Design-Modern-Style-Lady-Jewelry-353795-CL858069312 https://www.babajewelry.de/Replica-Women-039-s-Hermes-Classic-Yellow-Gold-Belt-Buckle-Charming-Two-tone-Ring-Sterling-Silver-Vintage-Jewellery545 https://www.babajewelry.de/Piaget-Rose-Flower-Pearls-Pendant-Necklace-Jewelry-Aesthetics-Unique-Replica-G33U0920573 https://www.babajewelry.de/Knock-off-Van-Cleef--Arpels-Frivole-Pendant-Small-Model-Heart-shaped-Petals-925-Silver-Necklace-VCARD31800643 https://www.babajewelry.de/Cartier-Luxurious-Diamants-Légers-Single-Diamond-Design-Chain-Bracelet-For-Ladies-Silver-Yellow-Gold-Rose-Gold-Replica190 https://www.babajewelry.de/Imitated-Christian-Dior-Perles-De-Désir-Earring-In-Gold-tone-Metal-Three-Pendent-Celebrity-Style-E0863PDSFW_D301412 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Perlee-Diamonds-Pendant-Necklace-Replica-18kt-White-Gold-Sale-Online-Canada651 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Serpenti-Snake-Design-Rose-Gold-plated-Ring-Studded-Crystals-Carnelian-Price-London-Sale-For-Women336 https://www.babajewelry.de/Panthere-de-Cartier-Necklace-Replica-B7224600-Sterling-Silver-Diamonds-Panther-Hot-Sale-Jewelry-For-Women152 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Vintage-Alhambra-Clover-Pendant-Replica-Wide-18kt-Yellow-Gold-Bangle-With-Pearl615 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Ultradior-Two-White-Pearl-Ear-Hook-Yellow-Gold-Plated-Vintage-Style-Women-Jewelry427 https://www.babajewelry.de/Worthy-Hermes-Office-Lady-Diamonds-Chain-Bracelet-Vogue-Silver-Wedding-Jewelry487 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Ultradior-Two-White-Pearl-Ear-Hook-Yellow-Gold-Plated-Vintage-Style-Women-Jewelry427 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Blue-Crystal-Pendant-Necklace-Fish-Chain-Party-Online-Store-Women-High-Jewelry317 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Pearl-Earrings-CDJW042380 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Elegant-Tribales-Pearl-Gold-plated-Ear-studs-Replication-Sale-In-UK-For-Women416 https://www.babajewelry.de/Replicated-Cartier-Love-Bangle-Screwdriver-Bracelet-Pink-Gold-Diamonds-Online-Sale-UK51 https://www.babajewelry.de/Nice-Price-Bvlgari-Asymmetry-Wedding-Earrings-Gentry-18k-White-Gold-Jewellery264 https://www.babajewelry.de/Knock-off-Stylish-Bvlgari-B.ZERO1-Mini-Pendant-Peridot-and-Amethyst-Yellow-Gold-Earrings-Celebrity-Style-OR854507259 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Necklace-2018-Replacement-B7219400-White-Gold-Plated-Diamonds-Price-In-Malaysia74 https://www.babajewelry.de/Replica-Van-Cleef--Arpels-Lucky-Alhambra-Dual-Chain-Necklace-Pink-Gold-Black-Clover--Butterfly-Pearl-Pendants-UK679 https://www.babajewelry.de/Classic-Hermes-O-039-Maillon-Anchor-Chain-Shaped-Leather-And-Gold-tone-Pendant-Necklace-For-Ladies-Silver-Yellow-Gold524 https://www.babajewelry.de/2019-Classic-Christian-Dior-JAdior-Motif-Black-Star-Vintage-Yellow-Brass-Womens-Bracelet-In-Canada358 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Four-Stars-Pearls-Drop-Earrings-Silver-Yellow-Gold-Plated-Christmas-Day-Women-Jewelry417 https://www.babajewelry.de/Cartier-Yellow-Gold-Amulette-De-Douoble-White-MOP-Diamonds--Opal-Pendants-Drop-Earrings-For-Ladies-Replica7 https://www.babajewelry.de/Cartier-Maillon-Panthere-High-End-White-Gold-3-Diamond-paved-Rows-Bracelet-Jewellery-For-Lovers-N6701000-Replica91 https://www.babajewelry.de/C-de-Cartier-Logo-Hollow-Out-Bangle-18K-Gold-Plated-Bracelet-Online-Sale-Rare-Collection185 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Narrow-Design-Paved-Diamonds-Bangle-Popular-Jewellery-For-Ladies-Silver-Rose-Gold22 https://www.babajewelry.de/Cartier-Amulette-de-Cartier-XS-Model-18K-Yellow-Gold-Onyx--Malachite-Single-Diamond-Bracelet-Replica1 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Blue-Crystal-Pendant-Necklace-Fish-Chain-Party-Online-Store-Women-High-Jewelry317 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Serpenti-Ruby-Snake-Eyes-Crystals-Band-Silver-Rose-Gold-Plated-Party-Style-Lady-Jewelry-AN857719328 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Parentesi-Crystals-Clip-Pendant-Chain-Necklace-Couple-Style-White-Gold-Pink-Gold-Plated-Gift-349186-CL856848313 https://www.babajewelry.de/Trinity-de-Cartier-Bracelet-B6013302-Tri-color-Bangle-White-Pink-Yellow-Gold-Plated-Sale158 https://www.babajewelry.de/Replica-Diamants-Legers-De-Cartier-Rhinestone-Stud-Earrings-Rose-Gold-Plated-Classic-Style-Online-Shop197 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Serpenti-Diamonds-Girls-Bracelet-BR857739-Celebrity-Snake-Pendant-Jewellery252 https://www.babajewelry.de/Replica-Bvlgari-Parentesi-Swarovski-Crystals-Hollow-Design-Ring-USA-Stylish-Design-For-Sale348 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Perlee-Bracelet-Diamonds-Jewelry-Replica-18kt-Yellow-Gold-Medium-Size608 https://www.babajewelry.de/Etincelle-De-Cartier-Platinum-Diamond-Ring-Engagement-Jewelry-For-Women-UK-Sale-Online-N4744300200 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Lucky-Alhambra-White-Gold-Necklace-Replica-White-Pearl-Butterfly-Pendant683 https://www.babajewelry.de/High-End-Cartier-Rose-Gold-Circle-Pendant-Women-Classic-3-Diamonds-Love-Necklace-B701470057 https://www.babajewelry.de/Women-039-s-Popular-Cartier-Juste-Un-Clou-Paved-Diamonds-Nail-Model-Womens-Earrings-N8515009-N8515008111 https://www.babajewelry.de/New-Christian-Dior-Dioramour-Red-Heart-Shape-Star-Brass-Earrings-Replication-Price-E0934DMRLQ_D911406 https://www.babajewelry.de/High-Hermes-Vogue-Kelly-Rose-Gold-Ring-Silver-Jewellery-2018-Newest-Canada-H109038B-00050544 https://www.babajewelry.de/Hermes-Constance-Amulette-18K-Gold-Diamonds-Celebrity-H109615B-00-Necklace-Vouge-Handbag-Pendant538 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Earrings-Replica-B8022500-Pink-Gold-Anti-allergy-Mother-039-s-Day-Gift20 https://www.babajewelry.de/Women-039-s-Latest-Style-Bvlgari-Divas-039--Dream-Hollowed-out-Fan-Design-Paved-Diamonds-Ladies-Bangle-Rose-Gold-Silver-BR858387-BR858388221 https://www.babajewelry.de/Classy?Bvlgari-Bvlgari-Diamonds-BR857740-Dual-Ring-Pendant-Celebrity-Bracelet-Great-Review250 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Diamonds-Necklace-Screw-Motif-Replica-B7058400-Rose-Gold-Plated-Version-Online-Sale-UK70 https://www.babajewelry.de/Vintage-Hermes-Classy-Diamonds-Anti-allergic-Leather-Bracelet-Wide-H-Logo-Charm484 https://www.babajewelry.de/Hermes-Kelly-Dog-Vogue-Wide-Black-Leather-Bracelet-Three-Gold-Buckle-H068439CK89-H068439CC89508 https://www.babajewelry.de/Panthere-de-Cartier-Stud-Earrings-Replica-N8050700-White-Gold-Diamonds-Emeralds-Celebrity-Style-India144 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Pearl-Pendant-Necklace-Knock-Off-Long-Chain-For-Women-UK-Sale-Online459 https://www.babajewelry.de/Superior-Bvlgari-Griffe-Solitaire-Platinum-Emerald-Cut-Diamonds-Wedding-Ring-Imitation-Good-Comments-AN853572329 https://www.babajewelry.de/Worthy-Hermes-Collier-de-Chien-Orange-Leather-Bracelet-Extra-Wide-Designer-Jewelry501 https://www.babajewelry.de/Trinity-De-Cartier-Ladies-039--Three-Circles-Crystals-Band-Silver-Valentine-Gift-Jewelry-B4106200172 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-Serpenti-Snake-Design-Rose-Gold-plated-Ring-Studded-Crystals-Carnelian-Price-London-Sale-For-Women336 https://www.babajewelry.de/Rolex-Crown-Logo-Two-Tone-Rose-Gold-Plated-Semi-Huggie-Hoop-Earrings-Modern-Style-Women591 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Dog-Pendant-Red-Rope-Yellow-Gold-Plated-Bracelet-Birthday-Gift-Sweet-Girls357 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Dog-Pendant-Red-Rope-Yellow-Gold-Plated-Bracelet-Birthday-Gift-Sweet-Girls357 https://www.babajewelry.de/Rolex-Silver--Gold-Plated-Crown-Motif-Hoop-Earrings-Jewelry-Party-Style-Classy-Women592 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Lucky-Alhambra-Necklace-Replica-Pink-Gold-White-Pearl-Clover-Pendant-Online-Store673 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Vintage-Alhambra-Pendant-Necklace-Replica-Yellow-Gold-Onyx-VCARA45800685 https://www.babajewelry.de/Etincelle-De-Cartier-Diamonds-Band-Sterling-Silver-2018-Latest-Design?Wedding-Jewelry-For-Women-B4087100201 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-And-Panthere-Rose-Gold-Plated-Pendant-Necklace-Modern-Style-Women-Jewelry128 https://www.babajewelry.de/Charming-Cartier-Trinity-Diamonds-Band-N6037916-Replica-CLB339-3-Gold-Lacquer-Bracelet-For-Sale-On-Internet178 https://www.babajewelry.de/Dior-Victoire-de-Castellane-Rose-Des-Vents-Long-Necklace-JRDV95009-0000-Diamonds-Mother-of-pearl453 https://www.babajewelry.de/Hot-Selling-Faux-Hermes-Lovely-Celebrity-Bracelet-Three-Charms-Jewellery-Men-And-Women475 https://www.babajewelry.de/Cartier-Love-Wedding-Band-UK-B4056100-18K-Yellow-Gold-Three-Diamonds83 https://www.babajewelry.de/VCA-Magic-Alhambra-Black--White-Agate-Double-Face-Pendant-Necklace-White-Gold--Pink-Gold-Women-jewelry652 https://www.babajewelry.de/Christian-Dior-Gold-Necklace-CDJW002454 https://www.babajewelry.de/Panthere-De-Cartier-Ladies-039--Crystals-Double-Circle-Drop-Earrings-Emerald-Eyes-Silver-Plated-Retro-Jewelry140 https://www.babajewelry.de/Classic-Cartier-Love-Double-Chain-2-Diamonds-Circle-Pendant-Female-Necklace-Silver-Yellow-Gold-Rose-Gold-B721950059 https://www.babajewelry.de/Women-039-s-Cartier-Hot-Selling-Trinity-De-Cartier-Tri-color-Interlocking-Circles-Pendant-Cord-Model-Bracelet-Online-B6033200157 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Lucky-Alhambra-White-Gold-Necklace-Replica-White-Pearl-Butterfly-Pendant683 https://www.babajewelry.de/Rolex-Silver-And-Gold-Plated-Two-Tone-Crown-Flag-Pendant-Chain-Necklace-Unisex-For-Sale596 https://www.babajewelry.de/Elaborate-Cartier-Trinity-Bangle-With-Diamonds-N6034001-Replica-Lacquer-Band-In-3-Gold176 https://www.babajewelry.de/Etincelle-De-Cartier-Platinum-Diamond-Ring-Engagement-Jewelry-For-Women-UK-Sale-Online-N4744300200 https://www.babajewelry.de/Panthere-De-Cartier-Two-Leopard-Green-Agate-Eye-Bracelet-Cool-Style-Birthday-Gift-Fine-Jewelry143 https://www.babajewelry.de/Bvlgari-B.zero1-Swarovski-Full-Diamonds-Jewelry-Bracelet--Ring-Packing-Decent-Price246 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Lucky-Alhambra-White-Gold-Necklace-Replica-White-Pearl-Butterfly-Pendant683 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Perlee-Diamonds-Pendant-Necklace-Replica-18kt-White-Gold-Sale-Online-Canada651 https://www.babajewelry.de/Exquisite-Christian-Dior-Bee-Earrings-CDJW036389 https://www.babajewelry.de/Mise-En-Dior-Pearls--Crystals-Earrings-Yellow-Gold-Plated-vintage-Women-Jewelry439 https://www.babajewelry.de/Valuable-Couples-Bvlgari-Classy-18K-Silver-Gold-ring-Charm-Ear-studs-UK-Price276 https://www.babajewelry.de/C-de-Cartier-Double-C-Motif-Charm-Bracelet-18K-White-Yellow-Gold-Plated-Stainless-Steel186 https://www.babajewelry.de/Van-Cleef--Arpels-Perlee-Diamonds-Bracelet-Replica-18kt-Pink-White-Gold-Women-Jewellery610 https://www.babajewelry.de/VCA-Sweet-Alhambra-Heart-Pink-Gold-Bracelet-Replacement-2018-New-Arrival-VCARN59L00611