Hakkımızda > Tanıyorum

  Ana Sayfa
  Hakkımızda
   Başarı Danışmanlığı
   Vizyon Misyon
   Basında Biz
  Faaliyetlerimiz
   Psikolojik Danışma
   Uyguladığımız Testler
   Sınav Danışmanlığı
   Kariyer Danışmanlığı
  Eğitimlerimiz
  Işın AKI Makaleler
  E-Bültenler
  İletişim İrtibat


BAŞARI DANIŞMANLIĞI
 

Önce insan...
Tanımak

Dünyaya merhaba dediği ilk andan itibaren insan, önce kendisini, sonra da çevresini tanımaya ve tanımlamaya çalışıyor. Küçük keşiflerle başlayan bu yolculuk, ömür boyu sürüyor. Gelişen iş hayatında da, kişilerin kendilerini tanımaları giderek önem kazanıyor. Kendimizi tanıdığımızda başkalarını da tanımaya başlıyoruz. Kişinin kendini geliştirmekten duyduğu mutluluk, iş yaşamına da yansıyor. Şirketin verimliliği artarken "biz" ruhu gelişiyor.Dünyaya merhaba dediği ilk andan itibaren insan, önce kendisini, sonra da çevresini tanımaya ve tanımlamaya çalışıyor. Küçük keşiflerle başlayan bu yolculuk, ömür boyu sürüyor. Gelişen iş hayatında da, kişilerin kendilerini tanımaları giderek önem kazanıyor. Kendimizi tanıdığımızda başkalarını da tanımaya başlıyoruz. Kişinin kendini geliştirmekten duyduğu mutluluk, iş yaşamına da yansıyor. Şirketin verimliliği artarken "biz" ruhu gelişiyor.

Workshop

Bir birey olarak kendimizi geliştirirken, yakınlarımızın da çağımızın eğitim olanaklarından yararlanmasını ve onların da başarılı olmalarını istiyoruz. Çünkü, kendini tanıyan ve geliştiren kişilerin, hayatın tüm alanlarında başarılı olduklarını, kişiler arası iletişimde önemli gelişmeler kaydettiklerini, hedef koyduklarını, hedeflerine kararlı ve bilinçli adımlarlar ulaştıklarını biliyoruz. Bu noktadan hareketle, bilginin önemini bir kez daha vurguluyoruz. Ve bilgi sahibi olduğunuzda "Atom bombası da yapabilirsiniz, kanseri de tedavi edebilirsiniz. Bu sadece bilgiyi nasıl kullanmak isteyeceğinize bağlı" diyoruz.

İletişim

Kuşkusuz, kendimizi ve birbirimizi tanımamızda iletişim çok önemli. Sözlüklerde farklı yazsa da iletişim, aslında kendimizi ifade etmemize, başkasını anlamamıza, öğrenmemize, öğretmemize, ikna etmemize veya ikna olmamıza yarıyor. Kendimizi tanımak için kendi içimizde yaptığımız yolculuklarda da kendimizle kurduğumuz iletişim büyük önem taşıyor.
Başarı Danışmanlığı hizmetlerinde, kişiyi bulunduğu durumdan alıp, olmak istediği duruma getirmek için bireysel gelişim, yönetim programları, yaşam deneyleri, psikolojik danışma, çocuk ruh sağlığı ve eğitimi gibi çeşitli yöntemler uygulanıyor.

 

Ana Sayfa